Vinkovci
Oglašavanje
Trgovina Krk

Trgovina Krk Vinkovci – akcije, katalozi i popusti

Uskoro objavljujemo ponude za Trgovina Krk

Oglašavanje

Drugi korisnici također su gledali ove kataloge

Maksimalno uštedite uz Trgovina Krk tjedne kataloge u Vinkovci

Tko je Trgovina Krk

Trgovina Krk jedno je od najstarijih trgovačkih poduzeća u Hrvatskoj, s korijenima u Malinskoj iz 1947. godine, a dioničko društvo postaje 1992. Danas je vodeća trgovačka tvrtka sjeverozapadne Hrvatske, dio je grupe NTL, a poslovanje je proširila preuzimanjima poduzeća Radnik Opatija, METSS, Trgostil i Prehrana Zagreb.

Trgovina Krk katalog i akcije

Trgovina Krk vodi mrežu marketa, prodavaonica građevinskog materijala, tekstila i drogerije, uz vlastite benzinske postaje i uljaru u Punatu. Aktualne akcije, tjedne popuste i katalog za tekući mjesec kupci mogu pratiti na prospecto.hr.

Trgovina Krk trgovine

Prodavaonice Trgovina Krk, kao i marketi pod markama Krk, Radnik Opatija i METSS, prisutne su na Kvarneru, u Istri, Međimurju, Zagorju, Virovitici, Zagrebu i Gorskom kotaru, gdje lanac zapošljava više od 2.000 djelatnika.

Pronađite svoju trgovinu otvorenu nedjeljom
Oglašavanje

Pratite Prospecto